Волинським спортсменам і репетиторам нагадують задекларувати доходи

Головне управління ДФС у Волинській області нагадує репетиторам та представникам творчих професій про обов'язкове декларування доходів за 2016 рік.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Декларувати доходи, з яких у минулому році не було сплачено податків, громадян зобов'язує стаття 164 Податкового кодексу України.

Отож, у разі отримання доходу від послуг репетиторства, з яких торік не було сплачено податків, громадяни повинні подати річну податкову декларацію до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси.

Відзвітуватися про отримані минулого року доходи варто спортсменам, акторам та іншим представникам творчих професій у разі, якщо при нарахуванні та виплаті таких доходів не було сплачено ПДФО та військовий збір.

Подати декларацію можна як у паперовому вигляді у Центрах обслуговування платників чи відділеннях ОДПІ, так і за посередництвом сучасних інформаційних технологій.

Декларантам варто скористатися спеціальним сервісом "Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді".

Зокрема, фізичні особи у відкритій частині Електронного кабінету платника можуть заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а в розділі "Введення звітності" особистого кабінету з використанням ЕЦП можуть подати декларацію в електронному вигляді. Безкоштовно отримати ЕЦП можна в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (м. Луцьк, Київський майдан,4 та м. Ковель, вул.. Чубинського,1).

Нагадуємо: з 1 січня 2017 року запроваджено нову форму декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.02.2017 19:23
Переглядів594
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг