Чи можлива торгівля з окупантами: думка волинян

На сьогодні питання блокади торгівлі з Росією та тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей стоїть надзвичайно гостро.

Громадські організації та деякі політики закликають припинити будь-які торгівельні відосини з окупантами. Але дехто дотримується думки, що блокада може мати негативні наслідки для економіки України.

"Конкурент" дізнався, що з цього приводу думають волиняни.

Олександр:

Ставлюся позитивно. Варто блокувати. Наслідки не будуть негативними. Не треба відкладати на потім.

Олександр:

Для того, щоб знати результат, треба знати "кухню". А взагалі це непорядок: торгують, людей наших вбивають. І ми не знаємо, хто насправді в тому бере участь. Зрозуміло, що верхівка. Простому смертному ніхто там не дасть робити такого.

Петро Баховський:

Це питання складне. Можна двояке рішення тут ухвалювати. З одного боку, реальний економічний удар, а з другого – ви ж бачите, яка там технологія. Доводиться купувати, проплачувати те вугілля, а за ті гроші купують зброю. До цього треба підійти виважено, продумати різні варіанти щодо цього. Головна проблема в тому, що наше керівництво не подумало раніше, не передбачило такі наслідки. Є відповідні стратегічні центри, які працюють над стратегічними розробками. Сьогодні може бути і блокада, і знову ж таки можна перестати брати те вугілля. До вирішення цього питання треба підійти виважено і спокійно. З точки зору збереження економіки, то я вважаю, що кардильного рішення сьогодні немає. Адже є ще один момент: нарощується протистояння двох опозиційних сил до керівництва. Це також питання складне. Я не готовий дати відповідь, яке потрібне ухвалити рішення. І сьогодні таку відповідь дати ніхто не зможе. Це питання надзвичайно серйозне. Друга справа: ким це все продумано, хто це все сценарує – тут також є, над чим подумати. Я вважаю, що передусім тут треба підійти виважено і стратегічно, і керівництву держави не треба ухвалювати миттєве рішення. Адже виникають вже взаємні погрози. Треба зібрати такий стіл, запросити дві сторони і знайти оптимальне рішення.

Ніна та Зоя:

Я вважаю, що варто.

А чому вони раніше не думали, чому раніше не укладали договорів. Хіба тільки з Росією можна було договори укладати?

Я думаю, вони спеціально будуть відключати, а насправді ніяких причин надзвичайного стану в енергетиці нема. Вони бояться нас. Отримую 945 гривень і маю 27 років стажу. Як можна прожити?

Святослав Борсевич:

Варто. Це треба було робити ще з самого початку. Поки та банда не розікрала всю Україну. Що ж тут незрозумілого?

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.02.2017 12:00
Переглядів1302
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг