"Майданівців" можуть визнати учасниками бойових дій: позиція волинських нардепів

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект, який надасть статус учасників бойових дій активістам Євромайдану.

Відповідний проект закону про внесення змін до ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" підтримав 261 народний депутат.

Законопроект передбачає визначення статусу учасника бойових дій для осіб, які одержали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), що не призвели до інвалідності, під час участі у Революції Гідності; визначення статусу інваліда війни для громадян, які стали інвалідами внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, та населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, під час проведення антитерористичної операції, і, відповідно, надання цим особам пільг.

У випадку ухвалення законопроекту, з бюджету на пільги "майданівцям" потрібно буде виділити 6324,2 тис грн.

Серед волинських нардепів законопроект підтримали Ігор Лапін і Юрій Савчук. Не голосували Ірина Констанкевич, Степан Івахів і Сергій Мартиняк. А Ігор Гузь був відстунім.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.02.2017 15:45
Переглядів482
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг