В Міненерго розповіли про плани щодо шахти Нововолинська №10

Міненерго ініціює виділення бюджетних коштів на продовження будівельних робіт "Нововолинської шахти №10" та на забезпечення заробітної плати шахтарям.

Відповідний проект змін до Державного бюджету розроблений фахівцями Міністерства енергетики та вугільної промисловості та зареєстрований у Верховній раді народними депутатами Михайлом Бондарем та Ігорем Гузем (№3813 від 26.01.2016), - йдеться у повідомленні Міністерство енергетики та вугільної промисловості у Facebook.

Ідея розробки таких змін виходила від голови профспілки працівників вугільної промисловості Віктора Турманова та низки депутатів і була підтримана Міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним.

Проблема заборгованості заробітної платні перед шахтарями є системною і пов'язана з відсутністю державних дотацій збитковим шахтам. Державна політика в цій галузі скерована на покращення роботи вугледобувних підприємств та виведення їх на беззбиткову діяльність.

Це потребує додаткових інвестицій, у тому числі в обладнання, а також нових підходів до управління вугледобувними підприємствами: побудови чіткого контролю за операційними процесами, покращення охорони майна та відновлення системи контролю якості від лави до кінцевого споживача.

Реалізації цих ініціатив колективами шахт на всіх рівнях – від керівників підприємств до працівників кожної зміни – вже у 2016 році можна буде суттєво зменшити збитки від діяльності державних шахт.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.01.2016 15:16
Переглядів485
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг