Для "Лісової пісні" шукатимуть нового керівника

Термін дії контракту з нинішнійм директором Волинського обласного санаторію "Лісова пісня" Віктором Карпуком завершується 1 березня.

28 лютого комісія обласної ради з питань майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглянула його заяву про звільнення з посади, – повідомляє прес-служба Волинської обласної ради.

Згідно з рішенням комісії, найближчим часом оголосять конкурс на заміщення вакантної посади директора санаторію, потому керівника призначатиме сесія обласної ради.

За пропозицією членів майнововї комісії Святослава Кравчука та Валентини Касарди вирішили не зволікакти з оголошенням конкурсу на посаду керівника "Лісової пісні", щоб забезпечити нормальне функціонування оздоровниці на піку курортного періоду.

Комісія рекомендувала голові обласної ради Ігорю Палиці до призначення нового директора санаторію у встановленому законодавством порядку покласти виконання обов'язків керівника на Руслану Дибель.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
01.03.2017 09:19
Переглядів886
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг