Цьогоріч Волинь намагатиметься скинути "газове ярмо" Росії

На виконання обласних програм, які запланували на 2016 рік, мають спрямувати майже 30 мільйонів гривень.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства Волинської ОДА Андрій Пиріг під час засідання постійної комісії Волиньради з питань промисловості, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства 28 січня зауважив, що на сьогодні гостро стоїть питання щодо збереження концепції програми енергозбереження.

З його слів, наразі виділили лише 150 тисяч гривень, проте цього недостатньо, адже передбачається, що цьогоріч волиняни максимально братимуть кредити на придбання, або ж встановлення енергоощадного обладнання.

"Ідея енергоощадності хороша. Проте, ми всі забуваємо, що це стосується не лише газових котлів, а й заміни вікон, утеплення стін. Якщо зараз ми вкладемо ці кошти, то за рік-два вони таки дадуть своє. І це також покращує стан екології, адже ми економимо на використанні палива, відтак зменшується кількість викидів забруднення в атмосферу. Бо якщо ми зараз не реалізуємо цю програму, то ризикуємо ніколи не вийти з "газового ярма" від Росії. Загалом, для виконання цієї програми потрібно 3,5 мільйона гривень" - розповів Андрій Пиріг.

Тож чиновник попросив членів комісії звернути увагу на регіональну програму підвищення енергоефективності і посприяти, аби на її реалізацію виділили більше коштів.

Як зазначив голова комісії Юрій Цейко, насамперед, потрібно максимально проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення щодо впровадження енергозберігаючих заходів, адже волиняни просто не знають про такі перспективи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.01.2016 19:15
Переглядів488
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг