На Волині судили депутата

До адміністративної відповідальності притягнуто заступника голови депутатської комісії Ковельської міської ради з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів, керівника фракції "Самопоміч" Андрія Мілінчука.

Працюючи директором ТзОВ "Реєстраційно-правовий центр", Андрій Мілінчук порушив статті 96, 97, 115 Кодексу законів про працю України, статтю 24 Закону України "Про оплату праці", – пише "Район. Ковель".

Після перевірки Управління Держпраці у Волинській області передало справу до суду.

В судовому засіданні Андрій Мілінчук свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю, вказав, що зазначені порушення виникли через його необізнаність, хоча він закінчив юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Одеську національну юридичну академію – обидва за спеціальністю "Правознавство".
З'ясувавши обставини справи та дослідивши наявні серед матеріалів докази, суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук оштрафував Андрія Мілінчука на 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень. Останній також має сплатити на користь держави 320 гривень судового збору.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.03.2017 12:38
Переглядів805
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг