На Волині до прибирання придорожніх смуг залучать безробітних

В. о. директора Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак домовилися спільно взятися за упорядкування доріг та придорожніх територій.

Для цього у нагоді стане налагоджена співпраця служби зайнятості із сільськими та селищними головами, керівниками новоутворених об'єднаних територіальних громад, – повідомляє відділ інформаційної роботи ОЦЗ.

Завдяки організації громадських робіт на умовах співфінансування і залучення до них безробітних буде упорядковано придорожні смуги, що пролягають через відповідну територію громади. А служба автомобільних доріг виділить таку ж суму для здійснення на цьому відрізку дороги ямкового ремонту, встановлення дорожніх знаків, нанесення відповідної розмітки тощо. Таким чином громада вкладатиме лише чверть суми для наведення благоустрою і ремонту дороги, а значить комфорту, зручності жителів, створення привабливого туристичного іміджу своєї території.

Для цього у бюджеті місцевої ради потрібно закласти відповідну суму на громадські роботи і укласти договір з центром зайнятості, відповідно до якого буде підібрано і направлено безробітних.

"Служба зайнятості реформується задля реалізації таких форм співпраці із роботодавцем і місцевими громадами, що сприятимуть добробуту громадян, реально допомагатимуть людям", – зазначив Роман Романюк.

Спільна робота може дати ефективний результат. Цього прагнуть усі учасники такого трипартнерства.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
23.03.2017 10:10
Переглядів425
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг