Волинська спілка журналістів обрала керівника

У Луцьку відбулася чергова звітно-виборна конференція облорганізації Національної спілки журналістів України.

На черговий п'ятирічний термін головою осередку творчого об'єднання обрали Михайла Савчака, – повідомляє "Волинська газета".

З 51 обраного делегата з поважних причин не зміг узяти участь у зібранні лише один. На Волині нараховується майже 400 журналістів, а по Україні – мало не 20 тисяч. Як наймасовіша і найвпливовіша громадська організація в Україні, як наголосив у доповіді Михайло Савчак, НСЖУ заслужила право на повагу суспільства та адекватне ставлення органів влади різноманітних рівнів.

Зі слів голови осередку, останніми роками спостерігається звуження свободи слова, засилля некваліфікованих, самовпевнених і агресивних людей у медіа-просторі, намагання олігархів і політиків взяти під контроль усі ЗМІ, диктат власників друкарень і поштовиків.

Навіть чинне законодавство про роздержавлення не вберегло творчі колективи від нападок та перешкоджань із боку певних співзасновників із числа органів державної виконавчої влади та самоврядування. Саме тому на черговому зібранні Спілки в Києві (з'їзд відбудеться 20 квітня ц. р.) має відбутися предметна та принципова дискусія з приводу активізації роботи НСЖУ, яка за час тимчасового перебування на чолі організації відповідального секретаря Сергія Томіленка починає втрачати впливовість і авторитет.

На відміну від усіх попередніх конференцій, на неї не завітав жоден представник облдержадміністрації.

У результаті відкритого голосування головою облорганізації НСЖУ знову обрано Михайла Савчака. Сформовано правління творчої організації та секретаріат. Обрано 6 делегатів на загальноукраїнський з'їзд. Рекомендовано обрати головою Національної спілки журналістів України нинішнього секретаря НСЖУ Сергія Омельчука.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
24.03.2017 09:43
Переглядів889
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг