Науковець пропонує створити на Волині чотири госпітальні округи

Професор кафедри політології та державного управління Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктор політичних наук Валентин Малиновський ініціює створення 4-ох госпітальних округів на Волині.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо: Кабінет Міністрів України повернув на доопрацювання проект ГО, поданий Волинською ОДА. Він передбачав створення 8 госпітальних округів.

"Зважаючи на вимоги постанови КМУ №932, а також враховуючи те, що госпітальні округи стануть територіальною основою нового районного рівня (було б логічніше – повітового), запропонував чотири ГО: Луцький, Ковельський, Нововолинський, Камінь-Каширський. Крім того, вони повністю відповідають статистичній системі NUTS – 3 (Nomenclature of Territorial Units for Statistics), розробленій ЄС для класифікації адміністративно-територіальних одиниць середнього регіонального рівня", – зазначив Малиновський.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.03.2017 10:02
Переглядів618
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:19
30.03.2017
Цікавий
А пан Валентин не має бажання поїхати на край Горохівського району і попробувати дістатись до Луцького госпітального округу, за умови важкого діагнозу, коли питання життя людини буде вирішувати час?????
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг