М'ясне тваринництво на Волині вважають нерентабельним

Через нерентабельність виробництва волинське підприємство "В.Прометей" згортає м'ясний напрямок тваринництва.

Про це розповів директор підприємства Анатолій Радчук, – повідомляє видання AgroTimes.

Волинське ТзОВ "В.Прометей", яке входить до групи компаній ТМ "Вілія", продає племінне м'ясне стадо великої рогатої худоби пород абердин-ангус і лімузин, яке налічує 1,1 тис. голів загальною вагою 4,3 тис. центнерів

Ліквідацію м'ясного стада директор пояснює нерентабельністю виробництва.

"Витрати великі, ціни на м'ясо нема – нерентабельно, – зазначив керівник. – У нас зараз м'ясна порода, а ми хочемо поставити молочну. Ми плануємо побудувати новий молочний комплекс на базі старого комплексу, реконструювати його".

Зі слів Анатолія Радчука, будівництво вестиметься протягом найближчих двох-трьох років. Розрахунків інвестицій наразі ще немає.

"В.Прометей" розвивав у ТМ "Вілія" м'ясний напрямок тваринництва. Ще одна компанія групи – "Волинь Нова" – займається молочним напрямком.

Іншим напрямком діяльності "В.Прометей" є рослинництво. Цей сегмент, за інформацією Анатопія Радчука, господарство розвиватиме й надалі.

Також компанія панує збільшити фонд землі, на скільки це буде можливо. До слова, наразі група аграрних підприємств ТМ "Вілія" займається обробітком близько 19,5 тис. га земель у Волинській та Рівненській областях.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.03.2017 14:58
Переглядів1125
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018 12-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг