Хто йде в депутати Колодяжненської об'єднаної громади (список)

75 кандидатів виявили бажання стати депутатами Колодяжненської об'єднаної територіальної громади, вибори до якої відбудуться 30 квітня.

Претенденти були висунуті політичними партіями: "Українське об'єднання патріотів "УКРОП", Радикальною партією Олега Ляшка, Аграрною партією України, Всеукраїнським об'єднанням "Свобода", Всеукраїнським об'єднанням "Батьківщина", "Блок Петра Порошенка "Солідарність", "Розумна сила". Ще 21 кандидат – самовисуванець.

Округ № 1:

Прізвище, власне ім'я по батькові

обраного депутата

Освіта(загальна середня, профе-сійно –технічна, вища)

Партійність

Посада

Місце роботи (заняття)

Суб'єкт висування

кандидата (назва

місцевої організації політичної партії або самовисування)

Москаленко Євген Вікторович

Вища

позапартійний

Вчитель

ЗОШ І-ІІІ ст..

с. Колодяжне

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Бернадський Петро

Петрович

Середня

позапартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

Ковельська районна організація "Аграрна партія України"

Приходько Світлана Василівна

Середня

позапартійна

швея

Ковельська швейна фабрика

Ковельська районна організація "Розумна сила"

Божик Сергій Сергійович

Середня

позапартійний

пенсіонер

с Будище

самовисування

Округ № 2:

Філіпчук Олена Сергіївна

Вища

Член партії "Батьківщина"

Голова Колодяжненської сільради

с. Колодяжне

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Мазурик Оксана Степанівна

Середня

позапартійна

Ліфтер

Ковельська лікарня

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Округ № 3:

Данилюк Сергій Миколайович

Середня

позапартійний

Приватний підприє\мець

м. Ковель

самовисування

Джала Сергій Володимиро-вич

Середня

позапартійний

Інженер охорони захисту лісу

ДП Ковельське лісництво

Ковельська районна організація "Аграрна партія України"

Філіпчук Тетяна Анатоліївна

Вища

позапартійна

Вчитель

ЗОШ І-ІІІ ст..

с. Ст. Кошари

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Шеремета Сергій Анатолійович

Вища

позапартійний

Начальник юридичного управління

Луцький автозавод

самовисування

Шум Олександр Петрович

Вища

Член ВО "Свобода"

Вчитель

ЗОШ І-ІІ ст.

. с. Городище

Ковельська районна організація "Свобода"

Округ № 4:

Герез Павло Степанович

Середня

позапартійний

Головний механік

СТзОВ

імені Лесі Українки

Ковельська районна організація "Аграрна партія України"

Ківшина Тетяна Семенівна

Вища

позапартійна

Вчитель

ЗОШ І-ІІІ ст..

с. Колодяжне

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Синюк Лілія Леонідівна

Вища

позапартійна

Завгосп

ДНЗ

"Журавлик"

Ковельська районна організація "Радикальна партія Олега Ляшка"

Округ № 5:

Гавлюк Максим Іванович

Вища

позапартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

самовисування

Дмитрук Володимир Васильович

Професійно-технічна

позапартійний

пенсіонер

пенсіонер

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Лашта Віталій Петрович

Середня

позапартійний

Настоятель храму

с. Волошки

самовисування

Мороз Віктор Степанович

Середня спеціальна

Член партії "Батьківщина"

пенсіонер

пенсіонер

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Округ № 6:

Абрамчук Олена Олексіївна

Вища

позапартійна

Вчитель

Зош І-ІІ ст..

с. Волошки

самовисування

Гаврилюк Людмила Ярославівна

Вища

позапартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Лисюк Володимир Адамович

Вища

Член партії "Батьківщина"

пенсіонер

пенсіонер

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Округ № 7:

Джала Олександр Володимирович

Середня

позапартійний

Майстер лісу

Ковельський СЛАТ "Тур"

Ковельська районна організація "Аграрна партія України"

Шипа Валентина Оксентівна

Вища

позапартійна

Секретар

Колодяжненська сільрада

самовисування

Округ № 8:

Бороненко Зоя Степанівна

Вища

позапартійна

Вчитель

с. Кричевичі

Ковельська районна організація "Свобода

Кондратюк Володимир Володимиро-вич

Середня

Член партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Помічник лісничого

СЛАТ "Тур"

м. Ковель

Ковельська районна організація "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Кузьмич Віталій Федорович

Вища

позапартійний

Директор

ТзОВ "Відродження АГРО ЛТД"

саиовисування

Юсюк Василь Миколайович

Середня

Член партії "Батьківщина"

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Округ № 9:

Сачук Світлана Петрівна

Середня

позапартійна

Торговий представник

ТзОВ "Північ Центр ЛТД"

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Ткачук Світлана Володимирів-на

Вища

позапартійна

Завідувач

ДНЗ "Ромашка"

самовисування

Цибуковська Галина Володимирів-на

Вмща

Член партії "Батьківщина"

Директор

ЗОШ І-ІІІ ст..

с. Кричевичі

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Якимова Оксана Володимирів-на

Середня

Член партії "Розумна сила"

Вафельник

У підприємця Жилка Д.П.

Ковельська районна організація "Розумна сила".

Округ № 10:

Козачок Людмила Степанівна

Н/вища

Член партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Директор

БК с. Кричевичі

Ковельська районна організація "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Лукашук Валентина Володимирів-на

Вища

позапартійна

Начальник відділу обліку та звітності

Ковельська районна рада

Ковельська районна організація "Радикальна партія Олега Ляшка"

Сачук Тамара Василівна

Вища

позапартійна

Бібліотекар

ЦБС

с. Кричевичі

самовисування

Сокотун Валентина Володимирів-на

Вища

позапартійна

Вчитель

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Кричевичі

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Округ № 11:

Нестерук Федір Михайлович

Середнґ спеціальна

Член партії "Батьківщина"

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Ревчук Лідія Володимирів-на

Н/ вища

позапартійна

Вчитель

ЗОШ І-ІІ ст..

с. Черемошно

Ковельська районна організація "Розумна Сила".

Осіпчук Людмила Валер'янівна

Професійно -технічна

позапартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Округ № 12:

Кондратюк Діна Миколаївна

Середня спеціальна

позапартійна

Бухгалтер

Ковельський СЛАТ "Тур"

Ковельська районна організація "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Нестерук Віктор Павлович

Середня

позапартійний

Майстер лісу

Ковельський СЛАТ "Тур"

Ковельська районна організація "Свобода"

Савчук Петро Миколайович

Середня спеціальна

Член партії "Батьківщина"

Майстер лісу

Ковель ДЛГ

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Хомук Віктор Васильович

Вища

позапартійний

Вчитель

ЗОШ І-ІІст.

с. Черемошне

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Округ № 13:

Гіюк Андрій Володимиро-вич

Вища

Член партії "Батьківщина"

Вчитель

ЗОШ І-ІІ ст..

с. Черемошне

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Савчук Ганна Василівна

Вища

Член партії "Розумна Сила"

Продавець -консультант

Магазин "Жук"

Ковельська районна організація "Розумна Сила"

Сахарук Наталія Володимирів-на

Вища

позапартійна

Підприємець

ФОП

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Шевчук Володимир Леонідович

Вища

позапартійний

Електромеханік

Пасажирське депо м. Ковель

Ковельська районна організація "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Округ № 14:

Балак Олександр Сергійович

Вища

позапартійний

Заступник директора

ТзОВ "Верес"м.Ковель

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Віднік Ніна Володимирів-

на

Вища

Член партії "Батьківщина"

пенсіонер

пенсіонер

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Смаль Руслан Васильович

Середня

Член партії "Розумна сила"

Завідувач

КСП Васюти

Ковельська районна організація "Розумна Сила"

Шворак Едуард Петрович

Вища

позапартійний

Тимчасово не працює

Ковельська районна організація "Радикальна партія Олега Ляшка"

Ющик Сергій Якович

Вища

позапартійний

Лісничий

Ковельський СЛАТ "Тур"

самовисування

Округ № 15:

Климчук Тетяна Вікторівна

Вища

позапартійна

Фельдшер

ФАП с. Уховецьк

самовисування

Марчук Людмила Володимирів-на

Вища

позапартійна

Медсестра

ФАП с. Уховецьк

самовисування

Муханькова Олеся Іванівна

Вища

Член партії "Розумна Сила"

пенсіонер

пенсіонер

Ковельська районна організація "Розумна Сила"

Парат Ніна Олександрівна

Середня спеціальна

Член партії "Батьківщина"

Начальник

Поштове відділення №4

с. Уховецьк

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Округ № 16:

Качмар Микола Богданович

Середня

позапартійний

Священник

с. Уховецьк

самовисування

Климчук Роман Володимиро-вич

Вища

позапартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Муханькова Віталіна Юріївна

Професійно -технічна

Член партії "Розумна Сила"

Підприємець

ФОП

Ковельська районна організація "Розумна Сила"

Округ № 17:

Калитюк Лариса Миколаївна

Середня спеціальна

Член партії "Батьківщина"

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Ковальчук Сергій Юрійович

Середня

позапартійний

Майстер лісу

Ковельський держлісгосп

самовисування

Рибачок Юлія Петрівна

Вища

позапартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

самовисування

Шавлай Тетяна Іванівна

Вища

позапартійна

Заступник начальника, начальник агропромислового розвитку

Ковельська РДА

самовисування

Округ № 18:

Крочук Руслана Віталіївна

Середня спеціальна

позапартійна

Секретар

Скулинська сільська рада

Ковельська районна організація "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Округ № 19:

Грицик Наталія Леонідівна

Вища

позапартійна

Вчитель

ЗОШ І-ІІІ ст..

с. Скулин

самовисування

Осіпчук Лілія Володимирів-на

Вища

позапартійна

Вчитель

ЗОШ І-ІІІ ст..

с. Скулин

самовисування

Округ № 20:

Коваль Микола Петрович

Професійно - технічна

позапартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Кравчик Ніна Петрівна

Вища

позапартійна

Завідувач

ДНЗ с. Скулин

самовисування

Лисюк Леонід Миколайович

Середня

позапартійний

Лісничий

Скулинське лісництво

Ковельська районна організація "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Округ № 21:

Лисюк Валентина Анатоліївна

Середня

позапартійна

Підприємець

ФОП с. Скулин

Ковельська районна організація "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Кравчик Сергій Володимиро-вич

Вища

Член партії ВО "Батьківщина"

Майстер лісу

Ковель ДЛГ

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Округ № 22:

Бойчук Ярослав Петрович

Середня

Член партії "Розумна Сила"

Сторож

ЗОШ І-ІІІ ст.

. с. Скулин

Ковельська районна організація "Розумна Сила"

Бурносов Олександр

Вища

Член партії "Батьківщина"

Вчитель

ЗОШ І-ІІІ ст..

с. Скулин

Ковельська районна організація "Батьківщина"

Карпюк Володимир Віталійович

Вища

позапартійний

Директор

ТОВ с. Підріжжя

самовисування

Поліщук Сергій Павлович

Середня

позапартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

Ковельська районна організація "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

Савлук Світлана Сергіївна

Вища

позапартійна

Директор

ЗОШ І-ІІІ ст..

с. Скулин

Ковельська районна організація "Радикальна партія Олега Ляшка"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.04.2017 20:46
Переглядів1731
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг