Волинські місцеві ради – взірцеві в доступі до публічної інформації

Експерти Центру політичних студій та аналітики провели перевірку як органи місцевого самоврядування, зокрема й волинські дотримуються закону "Про доступ до публічної інформації".

Спеціалісти відправили запити у п'ять міських рад Волинської області. У результаті, всі виконавчі комітети міськрад, які були обрані для перевірки, надали відповіді на запит про публічну інформацію, повідомляє видання "Слово і діло".

Поряд із Волинською областю гарні результати у Вінницьrої, Волинської, Дніпропетровської, Рівненської, Харківської та Черкаської областей,

Своєрідний антирекорд поставила Тернопільська область, де з п'яти органів місцевого самоврядування лише Тернопільська міська рада відповіла на лист.

До слова, спеціалісти Центру політичних студій та аналітики третього вересня розпочали кількаетапну кампанію "Знати, щоб діяти!", аби перевірити відкритість органів місцевого самоврядування та оцінити виконання ними закону "Про доступ до публічної інформації".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
04.12.2015 16:48
Переглядів723
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг