Волинським депутатам не дозволили подавати паперові декларації

Подання декларації в іншій формі, зокрема у паперовій, суперечить закону.

Така відповідь Національно агентства із запобігання корупції на зверення Волинської обласної ради з проханням внести зміни до закону щодо декларування.

Зокрема Волиньрада пропонувала відтермінувати подання е-декларацій депутатами сільрад на рік або взагалі звільнити їх від цього.

Натомість у НАЗК пояснили, що відповідно до чинного законодавства Національне агентство не є суб'єктом законодавчої ініціативи, проте, у разі надходження відповідного проекту закону, опрацює його у межах компетенції.

Подання декларацій здійснюється шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. А подання декларації в іншій формі, зокрема паперовій, законом не передбачено, – сказано у повідомленні НАЗК.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
04.05.2017 12:28
Переглядів859
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг