Податки поповнили місцеві бюджети Волині на 915 мільйонів гривень

За підсумками січня-квітня 2017 року до місцевих бюджетів Волині надійшло 915,7 мільйона гривень податкових платежів. Це на 31,9 відсотка більше проти аналогічного періоду минулого року.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів Світлана Савчук, саме ПДФО із доходів волинян – основний бюджетоутворюючий податковий платіж у структурі місцевих бюджетів.

"За умови повної легалізації ринку праці, офіційної держреєстрації підприємницької діяльності усіма без винятку представниками бізнес-спільноти доходи громад лише зростатимуть. У цих питаннях фахівці ДФС завжди будуть надійними партнерами лідерів територіальних громад, які володіють найповнішою інформацією про те, хто і яку діяльність здійснює на їх території. За наявності інформації від керівників місцевого самоврядування про порушення в межах своєї компетенції ми вживатимемо всіх передбачених чинним законодавством заходів з тим, щоб податки надійшли в бюджет", – підсумувала Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
05.05.2017 11:14
Переглядів488
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг