Держгеокадарстр Волині планує продати 10 земельних ділянок в лютому

У лютому 2016 року на Волині планують провести чотири земельні аукціони, на які виставили право оренди та власності на 10 ділянок різного призначення.

Потенційним покупцям пропонують наділи у Ковельському, Луцькому районах та Володимирі-Волинському. Про це повідомляє прес-служба ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

На торги винесли 7 лотів: ділянки державної власності сільськогосподарського призначення. Їх загальна площа становить 157,7 гектарів, а стартова ціна річної оренди – 39,5 тисяч гривень.

Також на аукціонах реалізовуватимуть право оренди на 3 ділянки комунальної власності. Загальна їх площа – 6,6 гектарів, а стартова вартість – 209,6 тисяч гривень.

"Роботу з підготовки та організації земельних аукціонів волинські земельники здійснюють постійно. Та і представники бізнесу, потенційні інвестори теж позитивно оцінили практику таких конкурентних торгів, адже це дійсно прозорий, європейський механізм реалізації земель, який, до того ж, дозволяє відчутно піднімати стартову ціну та таким чином отримувати бюджетам додаткові кошти на розвиток", – наголошує виконувач обов'язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Відтак, земельні торги у лютому 2016 року, у разі їх успішного проведення, принесуть до бюджетів понад 250 тисяч гривень.

Уся інформація про земельні торги та лоти, які виставлені на них, є відкритою та розміщена на сайті Держгеокадастру України у рубриці "Земельні аукціони".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
04.02.2016 09:27
Переглядів601
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг