Депутат Волиньради розкритикував новий регламент

Фото: Руслан Пилипчук

Депутат фракції "Батьківщина" Сергій Слабенко висловив своє невдоволення з приводу проекту нового регламенту Волинської обласної ради.

Він зауважив, що регламент ради минулого скликання "пройшов випробування часом". Про це стало відомо четвертого лютого під час засідання постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ 4 лютого.

На думку обранця громади, новий регламент потрібно було будувати на основі попереднього.

"Можливо потрібно було скоротити старий регламент, структурувати. Мені подобаються окремі речі, але багато чого викликає у мене питання", - сказав Слабенко.

Зокрема Слабенко виділив пункт про право народних обранців оголошувати не більше двох запитів, оскільки це обмежуватиме права депутатів і громадян які його обрали.

"До мене можуть звернутися троє громадян і всі будуть вважати, що їхнє питання потрібно озвучити", - аргументував Слабенко.

Один із розробників нового регламенту Олександр Курилюк пояснив, що не озвучені запити потрібно буде передати голові ради і він їх озвучить.

Підтримав колегу по фракції В'ячеслав Рубльов, який сказав, що новий регламент оптимізує роботу сесії, а сам депутат може працювати у міжсесійний період.

"Деякі депутати бачать камери і хочуть в ці камери говорити чим більше запитів. Ніхто не забороняє написати у міжсесійній період запит і відправити у певну установу чи організацію", - зауважив Рубльов.

Своєю чергою, Слабенко відповів, що запит можна озвучувати тільки на сесії, а в міжсесійний період - тільки депутатське звернення.

У підсумку комісія рекомендувала Волиньраді прийняти регламент на сесії із урахуванням пропозицій та зауважень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
04.02.2016 14:15
Переглядів765
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг