Волинянам розповіли, як зареєструвати авто і не попастись шахраям

В Регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області розповіли, як волинянам законно зареєструвати автівку і "не потрапити на гачок" до шахраїв.

Прес-служба відомства зазначає, що у ЗМІ все частіше з`являється інформація про діяльність так званої "Транспортно-реєстраційній Служби Народу". Представники даної організації зазначають, що вони уповноважені здійснювати всі необхідні дії з реєстрації транспортних засобів, а також видавати номерні знаки.

"Транспортно-реєстраційна Служба Народу" рекламує надання своїх послуг, що підвищує небезпечність появи все більшої кількості незареєстрованих авто.

Пам`ятайте, що лише сервісні центри МВС уповноважені видавати свідоцтво про реєстрацію автомобіля та номерні знаки, оскільки лише такий порядок передбачений законодавством України", – наголошують у відомстві.

Закон України "Про дорожній рух" закріплює положення про те, що повноваження на здійснення державної реєстрації транспортних засобів в Україні є лише у територіальних органів Міністерства внутрішніх справ, якими у Волинській області є територіальні сервісні центри.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
05.02.2016 09:35
Переглядів482
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг