На Волині прогнозують розвиток будівельного бізнесу

Влада Волинської області готує до запуску кількарічну Програму термодернізації багатоквартирного житлового фонду.

Програма передбачає проведення капітальних ремонтів із запровадженням енергозберігаючих технологій у багатоповерхівках, що буде стимулом для розвитку будівельного ринку. Про це заявив заступник голови Волинської обласної адміністрації Сергій Кошарук під час наради 4 грудня.

Щоб механізм працював ефективно, потрібно прийняти програму в області, а також у на рівні міських рад, адже основне фінасуванямає бути з міських бюджетів.

"Програма передбачає фінансування капремонтів житлового фонду вперше після їх зведення. Завдяки цьому активізується робота бізнесу, пов'язаного з будівельними матеріалами та послугами, будуть створені нові робочі місця. Зараз першочергове завдання для міських рад відважитися на такі програми, запустити пілотні будинки. Я б дуже хотів, щоб у наступному році, хоча б по одному будинку ми могли б запускати у всіх містах обласного значення", - сказав Сергій Кошарук.

За словами заступника ОДА, Програма утеплення багатоквартирних будинків буде проводитися за рахунок використання кредитів. Так, від 20 до 70 % тіла кредиту буде покривати держава, 25% відсоткової ставки відшкодовуватиме обласний бюджет, додаткове відшкодування до 70% тіла кредиту та 75% відсоткової ставки можливе за рахунок місцевого бюджету.

Разом з цим існує можливість залучення грантових програм, технічних кредитів від європейських організацій з низькою відсотковою ставкою.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
04.12.2015 16:36
Переглядів536
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг