Волинські аграрії – проти податкових нововведень

Волинські сільгоспвиробники під час наради з керівниками області наголошували на тому, що аграрна галузь – в критичній ситуації через скасування пільгового режиму оподаткування.

Через непомірні платежі селяни змушені скорочувати виробництво, – заявляють волинські аграрії за інформацією видання ВОДТРК.

"Ще два роки тому аграрний сектор був єдиною галуззю в Україні, що демонструвала стабільний приріст виробництва. Торік ці показники знизилися, втім Волинська область зібрала понад мільйон тонн збіжжя", – зазначали на нараді.

Голова постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин Віталій Заремба і директор приватно-орендного сільгосппідприємства імені Тараса Шевченка Андрій Турак заявляють, що усі досягнення нівелюються через зміни у податковому кодексі.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик розділяє незадоволення господарників, проте закликає не вдаватися до радикальних дій, а спільними зусиллями лобіювати вирішення проблеми у столиці.

Волинські аграрії ухвалили звернення до центральних органів влади з вимогою відмінити податкові нововведення. Це питання розглядатиметься на сесії обласної ради.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
05.02.2016 15:31
Переглядів604
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг