Суд визнав банкрутом фірму Мартиняка

Господарський суд Волинської області визнав банкрутом ТзОВ "СБФ". Про це йдеться у судовій постанові від 18 січня 2016 року.

Провадження у справі про банкрутство було порушено ще у липні 2015 року. Єдиним кредитором, який власне й подав позов, виявилася Луцька ОДПІ, яка бажала відсудити майже 370 тисяч гривень боргу. В ході судового процесу до цієї суми додалися ще 93 тисяч гривень неустойки та 7 тисяч гривень судових витрат.

Ліквідатором суд визначив Микиту Рабана, який нещодавно став депутатом Луцької міської ради.

Наприкінці січня мав відбутися відбір організації з проведення аукціонів для продажу ліквідаційної маси Товариства з обмеженою відповідальністю "СБФ". Як повідомив діловому виданню "Конкурент" Тарас Рабан, в переліку майна значаться два старих автомобілі марок ГАЗ та ВАЗ, вартість яких майже напевне не покриє вимоги кредиторів.

ТзОВ "СБФ" зареєстрована у Луцьку по вулиці Ковельській, 2, а єдиним власником фірми нині значиться адвокат Гламазда Микола Петрович, якого пов'язують із агропромисловою групою "Пан Курчак". Як відомо, раніше головою ТзОВ "АПГ "Пан Курчак" був теперішній народний депутат Сергій Мартиняк.

Основним видом діяльності товариства "СБФ" значиться "діяльність приватних охоронних служб". Як повідомили джерела ділового видання "Конкурент", ця фірма здійснювала охорону приміщень та підприємств, пов'язаних із Сергієм Мартиняком, а також забезпечувала його фізичну охорону.

Зазначимо також, що за адресою вулиця Ковельська, 2 продовжує діяти товариство "СБФ Плюс", яке, очевидно, й продовжує виконувати зазначені вище функції.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
05.02.2016 16:49
Переглядів2548
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг