Інформаційне агентство "Конкурент" випустило друковане видання: читайте перший номер

Інформаційне агентство "Конкурент" випустило перший друкований номер.

Про це у мережі Facebook написав керівник проекту Тарас Шкітер.

Сьогодні, 27 травня, у Луцьку вийшов перший номер ділового видання Волині "Конкурент" у друкованому форматі. На сторінках "Конкурента" – найважливіші новини Волині, цікаві репортажі та інтерв'ю, а також розважальна інформація.

Від сьогодні друкований "Конкурент" розповсюджують в торгових центрах і на вулицях Луцька. До речі, перший номер – безплатно!

Варто зауважити, що поки випуск "Конкурента" на папері не є регулярним. Після виходу пілотного травневого "Конкурента" редакційний колектив зважить усі "за" і "проти", проаналізує недоліки і переваги, аби наступного разу запропонувати читачеві ще якісніший та цікавіший випуск.

"Ми сподіваємось, Вам він сподобається, оскільки весь редакційний колектив доклав чималих зусиль. Чекатимемо на конструктивну критику, зауваження та поради і, звичайно, на компліменти", – написав Тарас Шкітер.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.05.2017 20:30
Переглядів1931
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг