Митники назвали найбільшого торгівельного партнера Волині

Польща залишається найбільшим торгівельним партнером Волині за підсумками зовнішньоекономічної діяльності у січні 2016 року в зоні діяльності Волинської митниці ДФС.

Друга позиція у рейтингу належить Німеччині, – інформує Волинська митниця ДФС.

У структурі імпорту в січні 2016 року майже третину, або 29%, займають товари, що ввозилися з Польщі. Тим часом, до сусідньої держави з Волині експортували 31% від загальної кількості вантажів, що вивозилися за межі України.

У січні до Польщі транспортували товарів на 198,4 мільйона гривень. Тим часом, на Волинь з сусідньої держави ввезено продукції на 208,5 мільйона гривень.

Як свідчить аналітика, з Німеччини через Волинську митницю ДФС ввезли 22% від загальної кількості імпорту, а експортували 19% із загальної кількості вивезеної продукції. Однак, вартість як імпортованого, так і експортованого товару склала 217,5 та 439,4 мільйонів гривень відповідно.

На Волинь в основному ввозили шини та покришки пневматичні гумові нові, м'ясо та їстівні субпродукти свійської птиці, сало, жир, трактори, яблука, цитрусові, банани тощо.

Разом з тим, з Волині найчастіше експортували матеріали рослинного походження, плити деревостружкові, лісоматеріали, макухи, вугілля деревне, проводи ізольовані, дерев'яні пакувальні тари, кулькові підшипники, деревні гранули.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.02.2016 10:21
Переглядів633
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг