На Волині обговорили ймовірність скасування податку на прибуток

Представники волинського бізнесу, громадськості та управління Державної фіскальної служби в області обговорили за "круглим" столом пропоновані законодавчі зміни щодо оподаткування виведеного капіталу.

Із ухваленням змін до Податкового кодексу України в частині оподаткування виведеного капіталу на бізнес очікують новації аж до повного скасування податку на прибуток. Натомість оподатковуватиметься не прибуток, а так званий "виведений капітал", тобто реальні кошти, які отримані з прибутку і виплачені у вигляді дивідендів, страхових виплат або ж інших платежів, зокрема, за кордоном, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

Як розповіла заступник начальника відділу адміністрування податку на прибуток управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС в області Оксана Подолець, законопроектом про виведений капітал передбачено, що податок сплачуватиметься тільки тоді, коли власник підприємства ухвалить рішення про виплату дивідендів, або здійснить інші платежі, що потраплять під визначення "виведений капітал".

У разі ж ухвалення цього закону, на платників податків очікує нова форма звітності, що подаватиметься до органів ДФС, у якій термін "збитки" не фігуруватиме взагалі. Тобто чимало бізнес-структур уже не зможуть декларувати фіктивні збитки, – наголосили в ході обговорення учасники зустрічі.

Учасники засідання за "круглим" столом погодилися, що загалом пропоновані податкові зміни матимуть позитивний вплив на економіку країни, насамперед в частині адміністрування податку та спрощення роботи бухгалтерських служб підприємств. Важливо, що у разі ухвалення законопроекту з роками держскарбниця отримуватиме значно більше коштів, – прогнозують експерти. Отож, ухвалення такого закону в інтересах держави та сумлінного бізнесу, – підсумували учасники зустрічі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.06.2017 10:37
Переглядів550
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-08-2018 16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг