На Волині планують оздоровити понад 30 тисяч дітей

Зі слів заступника начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяни Соломіної, цьогорічна оздоровча кампанія розпочалась іще в лютому.

Саме тоді відбулось оздоровлення 110-ти дітей пільгових категорій на базі Державного підприємства України "Міжнародного дитячого центру "Артек", – інформує відділ інформаційної політики ОДА.

Цьогоріч в області функціонуватиме 11 приміських закладів оздоровлення та відпочинку різних форм власності та підпорядкування, у яких повинно відпочити понад 5 тисяч дітей, за умови їх заповнення на 90 %.

Нині ж працює 8 дитячих закладів, у яких перебуває близько тисячі волинян. 21 червня розпочне свою роботи дитячий табір "Парасолька" села Дольськ Турійського району, який у цьому році долучився до мережі дитячих оздоровчих закладів області та може забезпечити відпочинком до 80 дітей в одну зміну.

"Упродовж літа дитячі табори проведуть як оздоровчі зміни (з терміном перебування дітей 21 день), так і відпочинкові – на 14 днів", – зазначила Тетяна Соломіна.

У 2017 році запланована робота 170-ти таборів відпочинку. Нині ж 95 % цієї кількості завершили оздоровчу кампанію на базі загальноосвітніх навчальних закладів. Загалом же до активного дозвілля планується залучити понад 15 тисяч дітей.

До організації оздоровлення дітей та відкриття таборів долучились й об'єднані територіальні громади. Так, 4 табори з денним перебуванням відкрили Зимнівська та Пороміська ОТГ, 6 – Устилузька ОТГ, 2 – Голобська і Павлівська ОТГ. 6 мовних таборів з денним перебуванням та харчуванням відкрила Ратнівська райдержадміністрація. У поточному році працювало 138 мовних таборів із залученням 4747 дітей. Активно проваджуються й альтернативні форми відпочинку дітей у літній період – проведення роботи на базі позашкільних навчальних закладів, організація туристичних походів та мандрівок.

Загалом у 2017 році послуги з оздоровлення повинні отримати понад 31 тисяча осіб, що становить 22,9 % від загальної кількості дітей від 7 до 17 років.

"У першочерговому порядку й надалі оздоровлюватимуться діти пільгових категорій. Заплановано повністю оздоровити дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких загинули в зоні антитерористичної операції", – повідомила Тетяна Соломіна.

Окрім того, Волинська область уже кілька років поспіль має практику оздоровлення дітей із окупованих територій – Луганської та Донецької областей. Такий відпочинок заплановано й на 2017 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КУДИ ПОДІТИ ДІТЕЙ ВЛІТКУ: ПЕРЕЛІК ТАБОРІВ НА ВОЛИНІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.06.2017 16:28
Переглядів444
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг