Головний ветеринар Волині критикує процес створення Дежпродспоживслужби

Волинські чиновники бачать проблеми у створенні територіальних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Для створення Держпродспоживслужби необхідно внести зміни до постанови Кабміну 2015 року та повернутися до постанови річної давності, яку розробляли європейські спеціалісти.Про це повідомив начальник головного управління ветеринарної медицини у Волинській області Богдан Лозинський 7 грудня під час оперативної наради голови Волинської ОДА.

Наразі у Держпродспоживслужбі працюють всього дві людини: керівник та перший заступник.Через це невідомо, хто буде формувати нову структуру на Волині.

Лозинський наголошує, що не потрібно створювати територіальний орган і приєднувати до нього інші, а варто зайнятися створенням Держпродспоживслужби шляхом перетворення Держветфітослужби і зробити нинішнього керівника виконувачем обов'язків, а нового обрати шляхом конкурсу.

В свою чергу голова Волинської ОДА Володимир Гунчик запропонував чітко сформувати завдання для керівництва адміністрації, стосовно цього питання:

"Ми маємо провести якусь нараду більш спеціалізовану, бо я зрозумів, що одна структура функціонує в особі двох чоловік , проте вона не має ніякого відношення до реорганізації, інші структури не знають як реорганізацю робити, а кошти державні йдуть."

Посадовець зауважив, що він не бачить системного підходу від працівників органів державної влади які займаються даним питанням в області.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.12.2015 15:36
Переглядів403
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-09-2018 24-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг