Птахофабрика волинського нардепа заплатить за відходи у вигрібній ямі

Володимир-Волинська місцева прокуратура вимагає від ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" відшкодувати шкоду, завдану природі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області з позовом, аби зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Птахокомплекс "Губин" відшкодувати збитки, завдані порушеннями вимог природоохоронного законодавства.

Встановлено, що підприємство вивозило та зливало відходи від виробництва у вигрібні ями, які не пристосовані для утилізації нечистот, що спричинило забруднення нітратами, хлоридами та сульфатами земельної ділянки площею 112 кв. м на території забійного цеху у Нововолинську.

Факти несанкціонованого захоронення відходів виробництва зафіксовані Державною екологічною інспекцією. Шкода, завдана державі такими діями посадовців підприємства, становить понад 104 тис. грн.

Державна екологічна інспекція надсилала ТзОВ претензію на цю суму з вимогою в місячний строк відшкодувати завдану шкоду, проте претензія залишилася без відповіді, а шкоду досі не відшкодовано.

У ситуацію втрутилася прокуратура, і в суді прокурори вимагатимуть від підприємства відшкодування збитків, завданих порушеннями вимог природоохоронного законодавства.

ДОВІДКОВО:

ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" — найбільший підрозділ Агропромгрупи "Пан Курчак", який працює у таких напрямах: вирощування птиці, виробництво та реалізація м'яса птиці.

У складі комплексу діє шість відгодівельних ферм, розташованих у чотирьох районах Волинської області, річною потужністю 14 мільйонів голів.

У 2015 році у Нововолинську введено в експлуатацію новий потужний цех забою та переробки птиці. Це дозволило збільшити обсяги виробництва продукції на 75 % у порівнянні з 2014 роком.

Потужність забійного комплексу становить 110 тонн продукції за добу.

За інформацією єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" є Сергій Мартиняк (73,3 % внеску до статутного фонду), Сергій Горлач (20,4 %) та Олександр Романюк (6,2 %). Кінцеві бенефіціарні власники – Сергій Мартиняк та Сергій Горлач. Розмір статутного капіталу ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" становить 165 886 677 грн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
07.07.2017 16:50
Переглядів2844
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
22:06
07.07.2017
Базука
природі? ви дебіли? людям хто заплатить за вкрадені безцінні роки життя.?
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг