Гунчик зустрівся із керівництвом Nestlé

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик провів робочу зустріч із директором з корпоративних комунікацій та зв'язків з громадськістю компанії "Nestlé Україна" Володимиром Співаком.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики ОДА.

У компанії пан Співак працює вже близько 14 років, раніше обіймав посаду директора з експорту та імпорту продукції. Загалом, представник компанії розповів, що три роки тому на підприємстві розпочали активно розвивати експорт, постачаючи товари українського виробництва у етнічні магазини багатьох європейських міст. Безумовно, вектор представництв всесвітньовідомої компанії націлений лише на якісний розвиток.

Важливо, що майже 70 % сировини – українського походження, тому Володимир Співак вважає, що українських постачальників сировини потрібно зробити привабливими для компанії "Nestlé" загалом. Вкотре директор підкреслив, що Україна має потужний аграрний потенціал, який потрібно розвивати.

Володимир Гунчик своєю чергою також високо оцінює можливості розвитку не лише України, а й Волині, як прикордонного та стратегічно важливого регіону. Адже співпраця з компанією на місцях дозволить залучити людський ресурс та забезпечити багатьох волинян робочими місцями з європейськими умовами праці та можливістю особистісного розвитку.

"Я переконаний, що потужні підприємства дозволять зосередити людський ресурс в Україні, а ми повинні цьому сприяти на усіх рівнях", – зауважив Володимир Гунчик.

Окремо, голова ОДА зауважив, що Волинь уже робить значні кроки з розвитку прикордонних переходів, створення митно-сервісних зон. Важливим вектором роботи виконавчої вертикалі влади за останній рік стало налагодження залізничного сполучення та відкриття нових маршрутів, що в подальшому, покращить економічний розвиток краю. Тож партнерство із представництвом світового бренду в Україні – корисна та покликана на нові результати.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
10.07.2017 09:41
Переглядів762
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг