На Волині зменшилася кількість перевірок бізнесу

У першому півріччі 2017 року підрозділи податкового та митного аудиту Головного управління ДФС у Волинській області провели 434 перевірки платників податків на предмет дотримання законодавства.

Це на 30 перевірок менше проти аналогічного періоду торік.

Аналітика свідчить, що протягом січня-червня цього року суттєво зменшилася кількість позапланових перевірок бізнесу – цього року їх проведено 189 проти 291 торік. Разом з тим, фіскали провели більше планових перевірок – 47, що обумовлено потребою більш детально перевірити діяльність суб'єктів господарювання, які були відібрані за результатами попереднього аналізу.

Як відомо, фактичні перевірки, що проводяться без попередження, передбачають контроль за дотриманням представниками підприємництва законодавчих вимог у сфері готівкових розрахунків та дотримання касової дисципліни. У першому півріччі цього року в області проведено 198 фактичних перевірок.

На тлі загального зменшення кількості перевірок в ГУ ДФС в області відзначають підвищення якості контрольно – перевірочних заходів. Майже 50 відсотків із нарахованих до сплати податкових зобов'язань відразу ж узгоджуються та підлягають сплаті.

"Із донарахованих в ході перевірок цього року 70,3 мільйона гривень податків разом зі штрафними санкціями понад 34 мільйони гривень узгоджені та сплачуються платниками до бюджету. Варто особливо наголосити, що ризикоорієнтований підхід передбачає, що до плану – графіку включаються лише проблемні платники, які допускають порушення законодавства, відтак – створюють ризики для наповнення бюджету. Представників соціально відповідального бізнесу фіскали перевірками не турбують", – наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.07.2017 08:57
Переглядів807
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг