На Волині "швидка" зможе відстежувати місце виклику онлайн (відео)

Одним із перших етапів реформування медицини стали нововведення в роботі "швидкої".

Нині Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф має чимало функцій. Кілька днів тому в центрі запрацював новий потужний сервер, – повідомляє НСТУ "Нова Волинь".

"Наша гордість – це обладнання, хоча зараз ми використовуємо його не повністю, адже потрібне спеціальне програмне забезпечення, а це вимагає значних коштів", – розповідає інженер-програміст Максим Шумський.

Керівництво центру працює над тим, аби виклики з усіх куточків області остаточно перевести на центральну диспетчерську, оператори якої відстежують рух автомобілів "швидкої" онлайн. Також вони розподіляють дзвінки на екстрені й не екстрені, адже частина абонентів телефонує, щоб, приміром, уточнити назву чи дозування лікарських препаратів, дізнатись адресу медичних закладів.

Головний лікар центру Олег Куц зазначив, що наразі вони вже мають 82 % викликів, які обслуговує центральна диспетчерська.

"Тепер ми можемо бачити не лише виклики, які йдуть зі стаціонарних телефонів, але й місце, звідки надходять виклики з мобільних, тобто в перспективі це полегшить встановлення місцезнаходження людини, яка тримає мобільний телефон", – розповів він.

Нині в центрі продовжують набирати персонал для роботи в диспетчерській та очікують нових розробок програмістів задля ефективнішої роботи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.07.2017 08:20
Переглядів695
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг