На Волині чекають на хороший урожай картоплі

На формування врожаю картоплі у 2017-му вплинула низка чинників: запізнення із посадкою через погодні умови, холодна весна, скупі опади.

Як це вплине на ринок, розповів виконавчий директор Української асоціації виробників картоплі (УАВК) Віктор Різник, – інформує Аграрний тиждень України.

"Говорити про об'єми цьогорічного врожаю, порівняно з 2016-м, поки рано. Так, дійсно, сезон видався складним для картоплі, зберігається тенденція до зменшення кількості бульб, з розрахунку на одну рослину. Проте, в цілому, посіви картоплі відповідають рівню минулого року", – зазначив експерт.

Зі слів Різника, залишається під питанням якість нового урожаю: деякий його відсоток може бути дефектним. Картопля в господарствах Сумської, Полтавської, Житомирської, Чернігівської та Київської областей страждає від посухи. Упродовж літа в цих регіонах випало дуже мало дощів.

За попередніми оцінками, це може стати причиною дефіциту картоплі на ринку, що, відповідно, відобразиться на цінах на продукцію. Хоча сприятливі для картоплі погодні умови в західних областях: Тернопільська, Рівненська, Волинська – зможуть нівелювати зниження показників в центральному регіоні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
26.07.2017 16:55
Переглядів773
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг