«Пан Курчак» очолив рейтинг експортерів свинини

Нововолинський м'ясокомбінат (ООО "ВМП") агропромгрупи "Пан Курчак" очолив рейтинг експортерів української свинини за результатами дев'яти місяців 2015 року (близько 25% від загального об'єму експорту чи 8,6 тонн).

Секретом успіху в "Пан Курчак" називають виведену в селі Радошин Волинської області спеціалістами з Великобританії нову м'ясну породу свиней, повідомляє видання Agroportal.

Високий рівень м'ясистості свинини агропромисловій групі вдалося досягнути завдяки схрещенню багатьох ліній великої білої породи і породи ландрос. За свідченнями прес-служби агропромгрупи "Пан Курчак" зараз селекційно-племінний репродуктор села Радошин спеціалізується на відтворенні племінного молодняка за європейськими технологіями із дотриманням суворих ветеринарно-санітарних вимог.

Також велику увагу в агропромгрупі "Пан Курчак" приділяють створенню максимально комфортних умов для утримання свиней. Тварин годують комбікормом власного виробництва. "Спеціальна схема відгодівлі дає можливість досягнути оптимальних результатів приросту й вирощування м'ясних порід", – стверджують в агропромгрупі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.12.2015 09:25
Переглядів1014
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-09-2018 24-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг