Володимир-волинських підприємців оштрафували на 50 тисяч гривень

Приватні підприємці м. Володимир-Волинський,які реалізують підакцизну продукцію з порушеннями, сплатять 50 тисяч гривень штрафу.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

В ході проведення 6 фактичних перевірок приватних підприємців у Володимирі-Волинському за виявлені порушення застосували 50 тисяч гривень штрафних санкцій.

Підприємці, які реалізують алкогольні напої і тютюнові вироби, допускають неоприбуткування готівкових коштів, порушення касової дисципліни та готівкового обігу і реалізують підакцизну продукцію з акцизними марками з очевидними ознаками підробки.

Власне реалізація горілчаного товару з підробленими акцизними марками володимир-волинськими підприємцями стала підставою для вилучення алкогольних напоїв.

Протягом останніх двох тижнів волинські фіскали провели 14 фактичних перевірок у м. Устилуг та м. Володимир-Волинський. Загальна сум штрафних санкцій, застосована до місцевих підприємців, становить понад 110 тисяч гривень. Товар, що містив марки акцизного податку невстановленого зразка, вилучили.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
31.07.2017 16:35
Переглядів859
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг