Волинські податківці нарахували 4,5 тисячі учасників зовнішньоекономічної діяльності

У зоні діяльності Волинської митниці ДФС утричі зросло число бізнесменів, які хочуть працювати із закордоном.

Нині тут на обліку понад 4,5 тисячі учасників зовнішньоекономічної діяльності, - повідомляє Урядовий кур'єр/

"Таке зростання кількості бажаючих обслуговуватися у нас — найкраще підтвердження відповідного рівня послуг, що надаємо. Адже представники бізнесу найперше орієнтуються на оперативність роботи працівників митниці та неупереджене застосування норм митного законодавства", - — вважає в. о. начальника Волинської митниці ДФС Юрій Мацібора.

З початку року в зоні діяльності Волинської митниці ДФС оформлено понад 85 тисяч в'їзних, виїзних та транзитних декларацій. При цьому найбільшими торговельними партнерами традиційно залишаються Німеччина та Польща.

У результаті у держбюджет перераховано 4 мільярди митних платежів, що майже на 1,5 мільярда більше, ніж торік. Цікаво й те, що крім поліпшення морально-правової атмосфери на митниці, фіскали серед основних чинників, що зумовили зростання надходжень, називають збільшення імпорту. Так, обсяги ввезення м'яса і субпродуктів зросли на 84%, машин для сільського господарства — у 2,6 раза, тракторів — утричі, цитрусових і яблук — також майже втричі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.12.2015 10:30
Переглядів538
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-09-2018 24-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг