На Волині можуть створити чотири госпітальні округи

Міністерство охорони здоров'я України відхилило подані раніше пропозиції про створення на Волині 8-ми та 5-ти госпітальних, зазначивши, що вони не відповідають вимогам медичної реформи.

Однак народний депутат Ірина Костанкевич зауважила, що заступник міністра охорони здоров'я Павлом Ковтонюк підтвердив необхідність для Волині четвертого госпітального округу, – повідомляє відділ інформаційної політики ОДА.

"Я була на особистому прийомі у пана Ковтонюка, ми дивились карту, брали статистику – усе разом і він погодився, що дійсно, на півночі Волині потрібно четвертий госпітальний округ", – зазначила Констанкевич.

Таку ж позицію висловив і голова ОДА Володимир Гунчик, адже 4 госпітальні округи – найбільш оптимальний варіант для Волині.

У результаті аналізу ситуації ухвалили рішення консолідувати зусилля громади, народних депутатів, місцевих рад, облдержадміністрації та повторно звернутись до Міністерства охорони здоров'я України з пропозицією розглянути четвертий госпітальний округ із центром у місті Камінь-Каширський та надати свої рекомендації чи аргументи для відмови.

"Якщо Міністерство охорони здоров'я, виходячи з наших звернень, підтвердить можливість створення четвертого госпітального округа на Волині – я це рішення
підтримаю", – резюмував Володимир Гунчик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.08.2017 11:57
Переглядів793
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг