Волиняни сплатять за нерухомість майже 19 мільйонів гривень

Територіальні органи ДФС у Волинській області винесли понад 25 тисяч рішень громадянам щодо оподаткування належного їм нерухомого майна. Очкується, що власники нерухомості сплатять до бюджетів громад 18,7 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

"Нараховуючи цей майновий податок, фахівці ДФС узгоджували з потенційними платниками об'єкти оподаткування, керуючись наявною у базах даних інформацією та правовстановлюючими документами, що надавали громадяни під час звірки. А тому вручення повідомлень-рішень проводиться протягом липня-серпня", – зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Від дати отримання повідомлення – рішення від органів ДФС про нараховану суму податку на нерухомість громадяни зобов'язані протягом 60 днів сплатити визначену суму податкового зобов'язання.

"Оскільки податок на нерухоме майно поповнює місцеві бюджети, то нашим спільним завданням з органами місцевого самоврядування є забезпечення повноти сплати належних бюджету сум та недопущення формування податкового боргу. Зокрема, від активної позиції лідерів територіальних громад залежить, чи отримають бюджети додаткові надходження". – підсумував Віталій Чуй.

Довідково:

Протягом першого півріччя 2017 року на Волині сплачено 14,7 мільйона гривень податку на нерухоме майно.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.08.2017 14:18
Переглядів680
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг