Волинські митники контролюватимуть тимчасовий міст до Польщі

Волинська митниця ДФС забезпечить належну роботу посадових осіб для безперешкодного пропуску громадян під час проведення Європейських днів добросусідства.

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Європейські дні добросусідства в Адамчуках-Збережі мають відбутися на високому організаційному рівні. Про це домовилися митні та прикордонні служби сусідніх держав.

Нагадаємо: наступного тижня відбудуться Європейські дні добросусідства Адамчуки–Збереже 2017.

Програма цьогорічних Європейських днів добросусідства в селищі Адамчуки Шацького району охоплює період з 11 по 15 серпня, включає спортивні та культурні заходи. Очікується, що захід сприятиме посиленню міжнародної співпраці з Польщею, створенню нових проектів, обміну досвідом.

Учасники наради констатували, що у Шацькому районі у 2015 році скористались можливістю перетнути кордон 25 тисяч громадян, у 2016 році – 50 тисяч. Відтак цьогоріч прогнозується ще більше учасників свята.

Волинська митниця ДФС забезпечить належну роботу посадових осіб для безперешкодного пропуску громадян під час проведення Європейських днів добросусідства.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.08.2017 18:07
Переглядів845
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг