У Павлівській об'єднаній громаді взялися за створення стратегічного плану

У Павлівській ОТГ відбувся семінар "Стратегічне планування. Місцевий економічний розвиток" для представників громад Іваничівського та
Володимир-Волинського районів.

Про це інформує Центр розвитку місцевого самоврядування.

Під час роботи семінару обговорили тематику проектів місцевого та регіонального розвитку у сферах сільського господарства, туризму, місцевої енергетики тощо. Під час засідання підтримали пропозицію спільно розробляти комплексні проекти регіонального розвитку, що будуть стосуватись декількох об'єднаних громад.

Також було вирішено подати пропозиції щодо тематики цих проектів до профільних управлінь Волинської ОДА задля участі у конкурсі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

У рамках роботи семінару відбулось перше засідання робочоі групи з підготовки стратегічного плану розвитку Павлівської громади. Учасники засідання дізналися про методологією стратегічного планування, розглянули та затвердили форми анкет для опитування мешканців громади та підприємців, структуру соціально-економічного аналізу,розглянуто графік розробки стратегії.

"У громади є потенціал у виробництві екологічно чистої сільськогосподарської продукції, розвиткові туризму. Стратегія дозволить громаді згуртуватись навколо реалізації стратегічних цілей та зробити громаду самодостатньою у всіх галузях, привабливою для проживання та бізнесу", – розповів експерт зі стратегічного розвитку Петро Гоцалюк.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
10.08.2017 13:33
Переглядів724
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг