Сезон заготівлі поповнив бюджет Волині майже на 800 тисяч гривень

Станом на 1 серпня представники підприємництва, котрі здійснюють заготівлю дикорослої продукції на Волині, перерахували до бюджету 787 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 65 тисяч гривень військового збору.

Окрім того, місцеві громади вже отримали в своє розпорядження понад 900 тисяч гривень рентної плати за спецвикористання лісової продукції.

Такий фінансовий результат, враховуючи пізній початок сезону заготівлі та метеоумови, – очікуваний, незважаючи на значно менші показники надходжень від заготівлі проти аналогічного періоду торік.

"Щоб залучити до бюджету додаткові надходження від заготівлі дарів лісу волинські фіскали у складі спеціальних робочих груп обстежили 363 пункти прийому дикорослої продукції в ході 64 рейдів. Під час цієї роботи встановлено 8 випадків порушень обліку заготовлених лісових ресурсів. Тому фахівці ДФС спільно з представниками комісій, що працюють при органах виконавчої влади, переконували представників заготівельного бізнесу працювати у правовому полі", - зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Як запевнив посадовець, моніторинг ситуації на ринку заготівлі фахівці ДФС здійснюють постійно та вживають заходів для попередження порушень в межах компетенції.

"При потребі, ми надаємо необхідну консультаційну допомогу, однак просимо мешканців громад, де триває заготівля лікарських рослин та грибів, теж бути уважними і пам'ятати, що саме легальна діяльність заготівельників зі сплатою всіх передбачених законом податків гарантує додаткові надходження в бюджети їх громад", – наголосив Віталій Чуй.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.08.2017 10:55
Переглядів543
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг