На Волині працюватимуть експерти з місцевих фінансів

Команда експертів з питань децентралізації поповнює ряди.

У Києві пройшли підготовку регіональні експерти з місцевих фінансів. Їхнім завданням буде консультаційна підтримка та практична допомога об'єднаним територіальним громадам у питаннях формування та виконання бюджету, здійснення аналізу та розрахунків фінансової спроможності перспективних громад, які планують об'єднуватися чи приєднатися до вже створених громад, – інформує прес-центр "Децентралізація влади".

"Ми провели досить змістовний семінар для експертів з місцевих фінансів, які тепер в регіонах, в громадах будуть надавати консультації щодо формування бюджетів, розрахунків фінансової спроможності майбутніх громад, а також інших питань, пов'язаних з ефективністю виконання місцевих бюджетів. Вони стануть добрими помічниками на місцях у виконанні завдань реформи місцевого самоврядування", – зазначила Яніна Казюк, координатор з фінансової децентралізації Центрального офісу реформ при Мінрегіоні.

Експерти з місцевих фінансів працюватимуть у складі регіональних центрів розвитку місцевого самоврядування, які відкриті в усіх регіонах за сприяння Програми "U-LEAD з Європою". Відокремлений підрозділ "Центру розвитку місцевого самоврядування" у Волинській області працюватиме за адресою: м. Луцьк, вул. Драгоманова 1А. Директор – Анатолій Пархом'юк. Разом із нимтакож працюватимуть Олена Кметь та Ольга Іванків.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.08.2017 11:38
Переглядів415
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг