Суд відпустив начальника Волинської митниці

Луцький міськрайонний суд відмовив в задоволенні клопотання прокуратури Волинської області про арешт начальника Волинської митниці Віктора Кривіцького.

Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомив Артур Мартиросян.

Допис подаємо без змін.

"Щойно було завершено розгляд клопотання прокуратури Волинської області про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Кривіцькому В.Б. Ухвалою слідчого судді Луцького міськрайонного суду від 20 серпня 2017 року було відмовлено в задоволенні клопотання прокуратури про арешт Кривіцького В.Б. та обрано особисте зобов'язання. Ряд інформаційних агентств розповсюдив інформацію про затримання Генеральною прокуратурою України начальника Волинської митниці ДФС та етапування його до Києва. Ця інформація не відповідає дійсності, оскільки Кривіцький В.Б. був затриманий 17 серпня 2017 ж року о 04 год. 48 хв. прокуратурою Волинської області та знаходився в м. Луцьку до цього моменту. Захистом в суді було доведено необргунтованість підозри прокуратури та сфабрикованість звинувачення, логічним продовженням чого, стало винесення судом ухвали про відмову в його арешті. Я публікую цю ухвалу для уникнення подальшого викривлення дійсної інформації. Нас по переду чекає складна боротьба по доведенню невинуватості в інкримінованих прокуратурою злочинах, проте вже сьогодні, ми володіємо об'єктивними доказами про фальсифікацію матеріалів кримінального провадження з метою відсторонення Кривіцькому В.Б. від посади та створення комфортних умов для повернення до митної служби колишніх її високопосадовців. Захист Кривіцього В.Б. вважає, що кримінальне провадження не має судової перспективи, а по результатах кінцевого розгляду справи буде винесено єдиний можливий вирок - виправдальний", – пише Мартиросян.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.08.2017 13:17
Переглядів684
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг