Волинський "коледж без стіни" вчасно розпочне навчальний рік

Волинський коледж, який постраждав внаслідок обвалу стіни, вчасно розпочне навчання.

Нагадаємо, у Любешові трапилася надзвичайна ситуація: обвалилася частина однієї зі стін 4-поверхового навчального приміщення Любешівського технічного коледжу ЛНТУ. До сьогодні обвали не розбирають, а дах продовжує небезпечно обвисати, – пише "ВолиньPost".

Протягом цього тижня на території навчального закладу працювали експерти, котрі вивчали масштабність аварії, її наслідки, з'ясовували причини обвалу стіни та чи є загроза подальшої руйнації будівлі.

Засідала відповідна експертна комісія, до складу якої із коледжу входять заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач спецдисциплін Анатолій Хомич та інженер з охорони праці Ігор Бартошик. І, як повідомила голова цієї комісії Валентина Галущак, результати та офіційні висновки будуть оголошені протягом 5-ти денного терміну.

І серед найпоширеніших питань, яке обговорювалось - те, чи розпочнеться вчасно у Любешівському коледжі навчання.

Користуючись тим, що разом із експертною комісією у Любешів прибув , ми попросили його прокоментувати нашим читачам цю проблему:
"На сьогоднішній день ми проаналізували ситуацію і зробили висновок, що навчальний процес не зірветься та розпочнеться вчасно, тобто першого вересня. Основний елемент навчання проходитиме у гуртожитку. Адже там є пристосовані для цього приміщення, які я вже оглянув. Також навчальний процес, напевно, відбуватиметься у дві зміни", - зазначив ректор Луцького національного університету Петро Савчук.

Крім того, як повідомив Петро Петрович, наразі проводиться розслідування для вияснення відповідальних осіб та міри відповідальності.

"І вже залежно від того, хто порушив, я прийматиму відповідні рішення", - зазначив ректор ЛНТУ.

Петро Савчук водночас повідомив, що луцька будівельна компанія попередньо надала висновок про те, що аварійне приміщення коледжу підлягає відновленню, а не зносу. До речі, побудоване воно у 1974 році.

Наразі ж місце обвалу залишається небезпечною зоною, а до тієї частини приміщення коледжу, де трапилася аварія, вхід перекритий.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.08.2017 17:27
Переглядів669
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-06-2018 20-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг