У 2017 на волинських підприємствах сталися 4 нещасні випадки

Упродовж І півріччя 2017 року на підприємствах Волинської області смертельно травмовано 4 працівники. За аналогічний період минулого року трапилося 8 нещасних випадків зі смертельним наслідком, які пов'язані з виробництвом.

Про це інформує прес-служба управління Держпраці Волині.

Травми, несумісні з життям, працівники отримали через невиконання вимог інструкцій з охорони праці, незастосування засобів індивідуального захисту, порушення технологічного процесу, невиконання посадових обов'язків, незадовільний стан виробничого середовища, а також особисту необережність.

У порівнянні з минулим роком, коли Волинь посідала одне з перших місць в Україні за динамікою росту травматизму, на сьогодні фіксують зменшення кількості нещасних випадків, пов'язаних з виробництвом.

"На колегіях управління ми заслуховуємо керівників підприємств, установ та організацій, на яких проведено перевірки, або ж які допустили настання нещасного випадку. Мета цих кроків полягає у виявленні ризиків та недопущенні травмування працівників у майбутньому як на цьому підприємстві, так і на інших. Звичайно, рівень травматизму зменшено, проте загиблі працівники є, отож, робота у цьому напрямку не зупиняється", – зазначив очільник Держпраці Волині Ростислав Стасько.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.08.2017 17:55
Переглядів650
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг