Нововолинські забудовники "забули" сплатити кошти у міський бюджет

У Нововолинську забудовники не сплатили кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, через що бюджет недоотримав гроші.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Встановлено, що у 2014 році низка підприємців та юридичних осіб завершили будівництво чи реконструкцію об'єктів комерційного призначення, однак при цьому не уклали договорів пайової участі у розвитку інфраструктури міста та не сплатили відповідних коштів у місцевий бюджет.

На вимогу прокуратури міською радою скеровано забудовникам відповідні проекти договорів. Як наслідок, три приватних підприємця добровільно заключили угоди, згідно яких зобов'язані сплатити 80 тис. грн, а шість підприємців уже перерахували до бюджету майже 24 тис. грн.

Лише Товариство з обмеженою відповідальністю "Механічно-ливарний завод" відмовилося від виконання вимог закону, відтак Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури звернувся до Господарського суду Волинської області із позовом про стягнення з підприємства майже 65 тис. грн упущеної громадою міста вигоди.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
31.08.2017 17:25
Переглядів1298
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг