"Мене нічого не навчили", – що лучани думають про освіту в Україні

Фото: Ілюстративне

Команда суспільно-політичного ток-шоу "Протилежний погляд Live" вийшла на вулиці Луцька та попросила перехожих оцінити рівень освіти в Україні.

Їхні відповіді стали відомі у п'ятницю, 1 вересня, під час прямого ефіру на телеканалі "Нова Волинь".

Більшість опитаних негативно оцінили "освітянські послуги", особливо в порівнянні із навчанням закордоном.

"Я, як колишня студентка, яка нещодавно випустилася, два роки тому і побачила рівень освіти за кордоном, можу сказати, що мене нічого не навчили в Україні, в нашому університеті", – зазначила одна з жінок.

Детально дивіться у відеосюжеті.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
01.09.2017 20:30
Переглядів2086
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:40
08.09.2017
Людмила
Я розумію реакцію професора і вчителя. А в договорах на навчання вказано, що мають навчити, а не "створити умови". І кажучи, що не навчили, людина не має на увазі, що вона не вчилася чомусь сама. Мій син цього року закінчив бакалаврат в Україні. Зі всіх викладачів він поважає і визнає викладачем, який дійсно вчить, тільки одного. Я не вже не кажу про те, що більшість предметів, які викладаються, нікому не потрібні.
15:09
07.09.2017
професор
Університети не вчать, вони тільки створюють умови для навчання.
12:25
02.09.2017
Вчитель
Коли людина каже, що її нічому не навчили, то це свідчить лише про те, що у неї проблеми з мисленням і що вона або не здатна навчитись бодай чомусь, або лінива. Це те саме, що казати "мене нічим не накормили і я голодний". А сам же їсти і не пробував. Руки ж для краси, правда? Вже не кажучи про те, що не намагався на їжу заробити.
останні новини
24-10-2018 23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг