Клуб у критичному стані, – тренер "Волиньбаскету"

Тренер БК "Волиньбаскет" Дмитро Чайковський не полишає надії врятувати місцеву команду, проте зазначає, що перспективи погані.

"Зараз стан в клубі критичний. Бізнесу не цікаво в нас інвестувати. Але не цікаво, бо немає жодного декларативного посилу від держави, від влади. А це – соціальний проект в першу чергу", – сказав Чайковський в інтерв'ю діловому виданню Волині "Конкурент".

Тренер підкреслив, що відсутність команди, спровокує відтік кадрів в інші міста та країни і фактично поставить хрест на розвитку баскетболу на Волині.

"Залишаються невеликі надії на місцеву владу, яка повинна такими питаннями займатися та вболівати за команду, яка б грала в Чемпіонаті України. В протилежному випадку хлопці будуть їхати", – зауважив він.

"Як на мене, недоцільно розвивати в ДЮСШ молодих спортсменів, які потім працюватимуть на наших конкурентів в інших областях та країнах", – резюмував Дмитро Чайковський.

Читайте також: "МАКСИМ ДЕЙНА: "ХОЧУ ЗРОБИТИ ІМ'Я В УКРАЇНІ"

"ЗНИКНЕННЯ "ВОЛИНЬБАСКЕТУ" ЙМОВІРНЕ НА 98%, – КЕРІВНИЦТВО КЛУБУ"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
02.09.2017 14:00
Переглядів1642
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:27
02.09.2017
Віктор
Як це недоцільно розвивати молодих спортцменів в ДЮСШ?, першем ділом, це пропаганда здорового способу жииття і здоров"я нації! А те, що вони працюють в іншій області, яка різниця, для чого розділяти, ми ж всі Українці, чи Українці Києва відрізняються від українців Луцька ??? Чи краще не розвивати, хай бухають чи нюхають і залишаються у Луцьку, ніж працюють на конкурентів у Києві?
останні новини
24-10-2018 23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг