"Луцьктепло" оголосило війну корупції

На ДКП "Луцьктепло" заборонено підтримувати політичні партії та здійснювати благодійну діяльність на їх користь.

Це обумовлено у Антикорупційній програмі, яку прийняли нещодавно на підприємстві, – повідомляється на сайті "Луцьктепла".

До слова, "Луцьктепло" зробило це першим серед комунальних підприємств міста.

Загалом цей документ є комплексом правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції у діяльності підприємства.

Документ регламентуватиме внутрішню діяльність, а також правовідносини із діловими партнерами, в тому числі органами державної влади та місцевого самоврядування.

У Програмі задекларовані антикорупційній заходи, зокрема норми професійної етики, права і обов'язки засновника та працівників, розроблено: процедури врегулювання конфлікту інтересів та захисту працівників, які повідомили інформацію про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення. Також прописано порядок ведення внутрішніх розслідувань та застосування заходів дисциплінарної відповідальності до працівників, які порушують положення Програми.

Текст Антикорупційної програми перебуває у постійному відкритому доступі для працівників, посадових осіб ДКП "Луцьктепло", а також для його ділових партнерів, в електронній формі на офіційному сайті підприємства.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.09.2017 14:53
Переглядів896
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:40
09.09.2017
Лучанин
Затриману зарплату людям віддайте, борці з корупцією блін
останні новини
22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг