Волинь – серед лідерів за кількістю створення громад

Волинська область посідає третє місце в Україні за кількістю створених об'єднаних територіальних громад, а перший поштовх до добровільного об'єднання був зроблений саме Асоціацією міст України.

Робота триває і нині, завдяки експертам Волинського регіонального відділення АМУ село Іванчиці вирішило доєднатися до Княгининської ОТГ, – інформує прес-служба Волинського РВ АМУ.

Як повідомили у Волинському регіональному відділенні АМУ, про це на круглому столі "Розроблення рекомендацій щодо конфігурацій майбутніх ОТГ відповідно до критеріїв, визначених у Методиці формування спроможних ОТГ" нагадав їхній виконавчий директор Богдан Самойленко.

Захід був організований Волинським відокремленим підрозділом установи "Центр розвитку місцевого самоврядування". На ньому презентували Перспективний план Волинської області, обговорили внесення змін до нього та розробили рекомендації щодо конфігурації майбутніх ОТГ відповідно до критеріїв, визначених у Методиці формування спроможних ОТГ.

До речі, експерти Волинського регіонального відділення АМУ Валентин Малиновський, Василь Гром, виконавчий директор Богдан Самойленко – члени робочої групи з підготовки проекту Перспективногоплану формування територій громад на Волині.

Під час обговорення пан Самойленко нагадав присутнім, хто саме стояв біля витоків реформи децентралізації в Україні загалом та на Волині зокрема.

"Приємно, що 2015-му році Асоціація міст України сприяла тому, щоб ухвалили закон про добровільне об'єднання, нами було розроблено Методику формування спроможних ОТГ, у рамках проекту "Пульс" розпочав роботу "Офіс реформ". Робота триває і нині, так 2016-го наші експерти сприяли створенню багатьох громад, здійснили понад 50 виїздів у райони, щоб інформувати людей про переваги децентралізації. Цьогоріч одним із важливих наших досягнень вважаємо те, що наш експерт Валентин Малиновський посприяв, щоб село Іванчиці вирішило доєднатися до Княгининської ОТГ", – сказав виконавчий директор Волинського регіонального відділення Асоціації міст України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯКИМИ БУДУТЬ ВИБОРИ В ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАДАХ НА ВОЛИНІ: ОСОБЛИВОСТІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
07.09.2017 09:11
Переглядів755
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг