Поляки схвалили відкриття додаткового пункту пропуску на Волині

У Польщі підписали договів про наміри щодо відкриття на українсько-польському кордонні міжнародного пункту пропуску "Адамчуки-Збереже".

Про це повідомляє прес-служба Шацької РДА.

Обидві сторони (Шацький район та Влодавський повіт) взяли на себе зобов'язання діяти спільно та узгоджено, вживати всіх необхідних заходів у межах своїх компетенцій для відкриття міжнародного пункту пропуску "Адамчуки-Збереже".

Також сторони визначили, що протокол може бути використаний для клопотань та письмових звернень у відповідні органи влади Польщі та України задля отримання відповідних дозвільних документів та запуску процедури відкриття міжнародного пункту пропуску "Адамчуки-Збереже", відповідно до українського та польського законодавства.

Загалом у 2018 році планують відкрити 4 нові переходи: 2 на Львівщині (у населеному пункті Нижанковичі ), один на Волині і один на Закарпатті. Фактично ж це означатиме створення трьох нових ПП: у Нижанковичах функціонуватиме один пункт перетину, який включатиме в себе піший та автомобільний перехід.

Нагадаємо: у Києві підтримали відкриття пункту пропуску "Адамчуки-Збереже".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЛЬЩА ДАЄ УКРАЇНІ ГРОШІ НА РОЗВИТОК ПРИКОРДОННОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.09.2017 10:35
Переглядів1262
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:15
19.09.2017
цікавий
і для машин, і для пішоходів?
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг