#Сім_сорок. Якщо свободу слова порушують, значить вона є

Якщо вірити Інституту масової інформації, Волинь знаходиться в сумній трійці лідерів за кількістю порушень прав журналістів в Україні.

Здавалося б, що на Волині ситуація із свободою слова одна з найгірших в Україні. Справді, за останні півтора-два роки відчувається певне напруження в журналістському середовищі. Відчуття перед грозою. Але наша область завжди посідала чільні позиції в антирейтингу порушень прав журналістів.

А це, друзі, може свідчити лише про НАЯВНІСТЬ свободи слова на Волині. Просто тут ніхто не боїться заявити про порушення своїх прав, як в інших, в тому числі більш населених регіонах.

P.S. За моїми суб'єктивними відчуттями ситуація з порушенням прав журналістів на Волині погіршилася за останні декілька років. Але це не дає підстав говорити, що вона найгірша в Україні.

У 2015 році Волинь серед лідерів....

... і в 2016 році - теж...

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.09.2017 07:40
Переглядів889
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:04
20.09.2017
Малина
Це лише порушення зафіксовані. Кома-тире через кожне порушення йде в поліцію.
13:34
20.09.2017
Андрій Лучик
0
0
Це порушення, зафіксовані ІМІ. Статистика звернень в поліцію абсолютно інакша (в меншу сторону). Зрештою, не всяке порушення тягне за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність.
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг